MÖBLER / Bord / Soffbord 8597012
*
nr 859 7012
Soffbord
trä, 1960-tal, Silkesborg, Danmark, längd: 158 cm, djup: 69 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:54:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/10 10:31:35
1
800 kr
21/10 17:50:11
2
800 kr
21/10 19:26:59
1
1.000 kr
26/10 14:04:26
3
Vinnande bud
28/10 11:07:51
3
justering av budtak
4/11 20:37:23
4
1.400 kr
4/11 20:40:17
4
1.600 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden silkesborg skandinavien skandinavisk soffbord trä
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7012
Soffbord
trä, 1960-tal, Silkesborg, Danmark, längd: 158 cm, djup: 69 cm, höjd: 50 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/10 10:31:35 | 1 | 800 kr |
| 21/10 17:50:11 | 2 | 800 kr |
| 21/10 19:26:59 | 1 | 1.000 kr |
| 26/10 14:04:26 | 3 | Vinnande bud |
| 28/10 11:07:51 | 3 | justering av budtak |
| 4/11 20:37:23 | 4 | 1.400 kr |
| 4/11 20:40:17 | 4 | 1.600 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden silkesborg skandinavien skandinavisk soffbord trä
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51



